Google

Ефективність роботи працівників Google знизилася на 45% – дослідження

Shutterstock

Тільки 31% працівників відчуває свою продуктивність

Нещодавнє дослідження виявило, що працівники корпорації Google демонструють різке зниження продуктивності роботи під час віддаленого режиму. Про це пише The Information.

За даними видання, показники роботи у деяких працівників впали на 45%. За другий квартал тільки 31% інженерів корпорації заявили, що відчувають себе більш продуктивними. Водночас 53% розробників задоволені тим, як справляються з робочим навантаженням. 

У компанії кажуть, що "відчуття продуктивності" серед розробників зараз на дуже низькому рівні. Особливо серйозною ця проблема є для нових співробітників Google. 

Працівники, в яких виявили проблеми з робочим навантаженням, працювали з кодом на 30% менше. За статистикою, вони зробили на 45% менше змін в репозиторіях Google.

Робітники, які позитивно оцінили свою продуктивність, змогли опрацювати на 20% змін. Зміни – один з ключових показників для вимірювання продуктивності розробників в Google.

Раніше Google навчився шукати пісні за мугиканням людини. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ