Американець-бігун

Моторошне видовище: американець зняв на відео свою втечу від пуми

Desert news

Після інциденту він не планує поновлювати пробіжки у парку

У штаті Юта, США, чоловік зустрівся під час пробіжки з агресивною пумою. Він записав на відео весь інцидент. Про це пише Deseret News.

У неділю, 11 жовтня, 26-річний Кайл Барджесс вирушив на пробіжку до парку Слейт Каньйон, що поблизу міста Прово. Він помітив на дорозі маленьких тваринок і вирішив, що це діти рисі. Американець почав знімати їх на телефон. За кілька секунд на дорогу вискочила пума – мати цих дитинчат. 

Кайл почав відходити спиною вперед, проте камеру не вимкнув. Він матюкався, просив пуму піти до її дітей та навіть намагався гарчати, аби злякати її. 

Пума не переставала переслідувати чоловіка. Вона шипіла, гарчала та демонструвала, що готова накинутися на бігуна. Барджесс не замовкав і навіть у якийсь момент почав називати тварину "чуваком". Згодом він підняв камінь та кинув у хижачку. Пума втікла. 

Барджесу потрібно було повертатися до того місця, де він зустрів пуму. Він почекав пів години, взяв палицю з каменем та пішов. Барджесс зустрів інших перехожих та запитав, чи не бачили вони пуму. Чоловіку не повірили і підняли його на сміх. 

Досі американець не може повірити, що вижив. Надалі він не планує поновлювати занятя спортом у парку. 

Раніше на бігуна під час тренування напав бегемот. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ