Мавпи

Індійські вбивці: двоє чоловіків загинули через бійку зграї мавп

Shutterstock

Тварини розхитали стіну будівлі, що впала на голови індусів

В індійському місті Агра мавпи, що билися, розхитали стіну житлового будинку та вбили двох місцевих жителів. Про це пише Daily Mail. 

У понеділок, 5 жовтня, мешканець Індії Лаксман Тулісіані та його найманець Віра оглядали напівзруйноване приміщення та обговорювали план дій щодо його відновлення. Раптом на другому поверсі будівлі сталася бійка між 35 мавпами. 

Агресивні тварини розхитали стіну будинку, що призвело до її обвалення з висоти трьох метрів просто на голови чоловіків. Рятівники дістали потерпілих з-під завалів та відвезли до найближчої лікарні. Там обидва чоловіки вмерли від важких травм голови. 

За словами місцевих жителів Агри, мавпи дуже часто є причиною смерті людей у місті. Тварини б'ються за їжу, яку їм кидають туристи, а потім кидаються на людей. Влада міста неодноразово намагалася вигнати мавп з поселення, проте ті поверталися завжди назад. 

Раніше на кенійського бігуна під час тренування напав бегемот і поставив спортивну кар'єру молодика під велике питання. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ