Антикварний чайник

Під час прибирання в гаражі чоловік знайшов чайник, що виявився спадщиною імператора

Аукціонний дім Hansons

Вартість знахідки становить понад $120 тис

Англієць знайшов у своєму гаражі старий чайник та дізнався, що насправді той належав китайському імператору. Сума антикварної посудини сягає більше як $120 тисяч. Про це повідомляє The Mirror. 

51-річний чоловік через пандемію та режим суворої ізоляції вирішив прибрати у гаражі. Під час прибирання він знайшов старий китайський чайник. Колись виріб з фарфору прикрашав кабінет його матері, однак після її смерті понад десять років він зберігався у коробці. 

Англієць збирався віддати знахідку до благодійного магазину, однак про всяк випадок вирішив показати чайник оцінювачу. Аукціоніст сказав, що, це зовсім не чайник, а глечик для вина, що належав китайському імператору Цяньлуну. 

Власник розповів, що знахідка була у будинку його родини стільки, скільки він себе пам'ятає. 

"Ми вважаємо, що його привіз до Англії з Китаю мій дідусь, що перебував на Далекому Сході під час Другої світової війни і був нагороджений військовою відзнакою Британії та Країн Співдружності "Бірманська зоря", – пояснив він. 

За словами власника аукціонного дому Hansons Чарльза Хенсона, це може бути найкращою знахідкою, виявленою за період суворого режиму ізоляції. 

Аукціон відбудеться 24 вересня. Фактична вартість глечика – до $50 тисяч, однак ставки можуть сягнути і $120 тисяч. 

Раніше бабуся знайшла у своїй комірчині старовинну вазу і продала її за $9 мільйонів. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ