Фарбують пеньки перед приїздом Зеленського

На Харківщині перед приїздом Зеленського пофарбували пеньки

ВЕХА / Telegram

Екстрене "прикрашання" міста — стандартна ситуація перед приїздом чиновника

У передмісті Харкова Пісочині місцеві комунальники вирішили терміново виправити всі недоліки селища за день перед приїздом президента Володимира Зеленського.

Як повідомляє місцевий телеграм-канал ВЕХА, комунальники почали укладати свіжий асфальт уночі напередодні візиту Зеленського. Чи встигне покриття висохнути – не уточнюється. Президент, який напередодні прибув до Харкова, має проїхатися Пісочиним у середу, 2 вересня.

Місцеві господарники не обмежилися свіжим асфальтом. Вони також вимили дороги за допомогою пожежних машин і навіть пофарбували пеньки.

Нагадаємо, у липні перед приїздом Зеленського у Луцьк місцевих військовослужбовців змусили вигрібати гілками воду із калюж.

За два місяці перед місцевими виборами президент Зеленський активно їздить регіонами України. Під час його виступів неодноразово помічали символіку правлячої партії "Слуга народу". Комітет виборців України вже звинуватив президента в агітації за свою політсилу за кошти державного бюджету.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ