Зеленський і карате

Зеленський отримав чорний пояс з карате

Офіс президента

Займатися східним єдиноборством президенту для цього не довелося

Президент Володимир Зеленський став володарем чорного поясу з карате. Про це повідомляє його прес-служба.

У карате чорний пояс – це найвищий ранг. Щоб його здобути, бійці роками відточують свою майстерність. Однак Зеленському не довелося займатися східним єдиноборством, щоб отримати таку почесну відзнаку.

Під час робочої поїздки до Кіровоградської області Зеленський відвідав Обласну спеціалізовану дитячо-юнацьку школу олімпійського резерву-2.

Повідомляється, що після закінчення заняття вихованці школи подарували президенту диплом почесного першого дану ступеня майстра та іменний чорний пояс з вишитим прізвищем глави держави японською мовою і назвою виду спорту – традиційне карате.

Зеленський і карате
Зеленський і карате
Фото: Офіс президента

Зеленського зустріла юна спортсменка Аріанна Мурженко, котра потрапила до Книги рекордів України як наймолодша українка, яка стала чемпіонкою світу з традиційного карате у програмі ката. Торік, коли вона виборола цю нагороду, їй було лише 9 років і 3 місяці.

Зазначимо, Володимир Зеленський не вперше виявляє інтерес до спорту. 26 серпня в його рідному Кривому Розі довелося на годину затримати футбольний матч, щоб президент міг зробити перший удар по м'ячу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ