Яхта

83-річний пенсіонер продав своє майно і вирушив у подорож на яхті Європою

5 канал

Тепер чоловік планує навколосвітню подорож

83-річний пенсіонер з Черкас здійснив свою дитячу мрію – вирушив у подорож на яхті Європою. Аби придбати яхту, він продав свою квартиру, машину та будинок. Про те, де побував, як наважився на таку авантюру і що планує робити далі – розпитали кореспонденти "5 каналу".

Про його подорожі чоловікові нагадують прапори восьми морських країн. Яхтингом пан Володимир захоплювався ще замолоду. 

"Хату в Боровиці, квартиру матері в Харкові, вона померла і залишилася квартира, дві машини продав, все продав і зібрав", – розповідає Володимир Єрьоменко. 

За своєю яхтою "Лігалі" він полетів аж до Британії. Звідти – одразу ж вирушив у першу подорож. Через усю Європу і аж до України. У подорожі на судні з ним були і його друзі. Каже, просто відвантажити і перевезти яхту нецікаво – цікаво піти на ній і привезти додому. 

Деталі мандрівки і досі залишаються на видному місці в каюті. Пан Володимир позначив усі порти, де ставало його судно. Португалія, потім Кадіс, потім Гібралтар і ще декілька островів. За його словами, з моря геть по-іншому сприймаєш нові країни та міста. Найбільш вражаючі пейзажі чоловік зафільмував на згадку.

карта на яхті
карта на яхті
Фото: 5 канал

"Тут були і вузькі бухти, і фантастичні сходи та заходи сонця. Туреччина – країна сонця, що сходить", – згадує свою подорож пан Володимир.

Зараз ця яхта підкорює дніпровські хвилі, але Володимир у свої 83 мріє про нову, тепер уже навколосвітню подорож. Каже, що хоче піти у море саме на цій яхті, щоб закохатися.

Чоловік упевнений: своїм прикладом доводить, що жодні матеріальні статки не можуть замінити задоволення від здійсненої мрії.

"Хіба це не надихає? У будь-якому віці, скільки би вам не було, ви може рости", – каже він.

Із собою в навколосвітню подорож готовий взяти і декількох друзів. За його словами, вирушить, щойно збере грошей та повністю відкриють кордони.

Слава Станіславська, Черкаси, "5 канал"

ПРОКОМЕНТУЙТЕ