"Правильний" вузол (зліва) VS "заячі вушка"

Як правильно зав'язувати шнурки: мережа розділилася на два непримиримих табори

скріншот

Чи задумувалися ви коли-небудь чи правильно зав'язуєте шнурки на своєму взутті?

Відео на TikTok, що розкриває "правильний" спосіб зав'язати шнурки, викликало бурхливу дискусію у глядачів, які сперечаються щодо того, який метод "найбільш надійний". Про це пише Daily Mail.

Американський розважальний аккаунт attn поділився кліпом, де жінка демонструє "правильну" техніку зав'язування шнурків: перекидає лівий шнурок через правий, робить петлю з правого боку, потім перекидає лівий шнурок навколо петлі і протягує його через неї.

Дівчина цитує дослідження 2017 року, яке показало, що вузол "кроликові вуха" розв'язується вже через 15 хвилин. Це найпростіший метод, який навчають дітей молодшого віку. Він передбачає схрещування шнурків, щоб утворити "X" у повітрі, потім перекидаючи нижнє "вухо" на верхнє і протягаючи через петлю, щоб створити другий вузол.

 

@attn

Which way do you tie them? ##TikTokTaughtMe ##learnontiktok ##tiktokpartner ##howto ##hack

♬ original sound - attn

Думки коментаторів на зазначену тему після перегляду відео розділилися. Одні погодилися із заявою автора: "Я роблю це саме так усе життя і дивуюся, чому з мене сміються друзі", "Я завжди вважав тих, хто використовує "заячі вушка", не здатними до логічного мислення", "Любителі "заячих вушок" здаються мені дивними", – висловилися вони.

Інші ж вважають метод "стандартного" вузла неправильним. "Навіщо ускладнювати життя, коли можна просто зробити другий вузол із петель над першим?". "Мій особистий досвід показав, що "заячі вушка" тримаються довше". "Стандартний варіант придумали ті, кому було нудно. Недарма ж зав'язувати "заячі вушках" нас вчать із дитинства", – пишуть користувачі.

А як зав'язуєте шнурки ви?

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ