Військові "ремонтують" дорогу

У Луцьку солдатів змусили вигрібати воду з калюж перед візитом Зеленського

Джерела "24 каналу"

Військових "озброїли" гілками і пляшками

Військових у Луцьку змусили вигребти воду із калюж, які утворилися після дощу через великі ями на дорозі, бо у місто 9 липня має приїхати президент Володимир Зеленський. Про це військовослужбовці 204 Севастопольської бригади тактичної авіації, яка зараз розташована у Волині, розповіли "24 каналу".

Раніше у мережі неодноразово висміювали жителів російських міст, які перед візитом Владіміра Путіна фарбували землю у зелений "трав'яний" колір або брудний сніг – у білий. Однак, виявляється, українці теж вміють гарно підготуватися до приїзду президента.

Солдатам довелося осушувати калюжі за допомогою гілок і пластикових пляшок.

Як повідомило джерело, командування частини дало наказ відремонтувати дороги, які не ремонтувалися до того приблизно 20 років.

"Ремонтом" виявилося вичерпування води з калюж та заливання їх смолою і гравієм. Такий апгрейд проводили на виїзді з льотного поля на КПП.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!ПРОКОМЕНТУЙТЕ