Ленін Гутьєррес

У США бариста отримав майже $100 тисяч після відмови обслуговувати клієнтку без маски

gofundme.com

Леніна щедро винагородили за принципову позицію

У США бариста одного із ресторанів Starbucks відмовився обслуговувати клієнтку, яка не мала маски. Жінку це настільки обурило, що вона написала гнівний пост у соцмережах, повідомляє Independent.

Незадоволена клієнтка поскаржилася на баристу Леніна Гутьєрреса і заявила, що "маски тупі, як і ті, хто їх носить". Вона також заявила, що наступного разу викличе поліцію. Однак реакція на цей пост була зовсім іншою, ніж очікувала жінка. Тисячі людей підтримали Леніна, оскільки законодавство штату Каліфорнія, де стався інцидент, вимагає, щоб люди у громадських місцях носили маски.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

Американці вирішили віддячити 24-річному баристі за принципову позицію і почали збір коштів на платформі GoFundMe. Станом 30 червня там було вже 97 770 доларів.

Ленін Гутьеррес згодом розповів, що він збирався показати клієнтці розпорядження, за яким вимагається носіння масок, але жінка відмовилася слухати і пішла геть, обізвавши людей "вівцями". Згодом вона повернулася, аби уточнити ім'я хлопця. Подякувавши за чайові у відео, він додав "Я хочу нагадати всім, щоб ви були добрі один до одного і любили один одного".

ПРОКОМЕНТУЙТЕ