Справжнє чудо

Жінка народила дитину, навіть не підозрюючи про свою вагітність

@MayraABC13 / Twitter

Це був справжній сюрприз для батьків малюка

Мешканка американського міста Х'юстон, штат Техас, несподівано народила дитину. При цьому вона взагалі не підозрювала про те, що була вагітна, повідомляє ABC13.

Батьки дитини Сінді і Кріс досі не можуть оговтатися після такої неймовірної новини. Жінка розповідає, що нічого не вказувало вагітність. За останній рік вона набрала 4,5 кілограми, у неї не переривалися місячні. І навіть після початку перейм вона не розуміла, що відбувається.

Коли Сінді відчула біль у животі, вона подумала, що то кольки і пішла у ванну. Але вже менш ніж за годину народився малюк, вагою 2268 грамів. Хлопчика назвали Джексон.

"Не було навіть відчуття, що потрібно тужитися, відчула тільки, що тіло тужиться саме, і після цього дитина вийшла дуже швидко", – розповіла молода мама.

Батька дитини у цей час не було вдома, тому Сінді сама викликала "швидку" і поїхала в лікарню. Кріс зміг повірити у те, що став батьком лише тоді, коли лікарі по Facetime підтвердили, що це не жарт. Усі друзі пари також не змогли повірити у те, що сталося. Однак зараз молоді батьки, які вчаться справлятися зі своїми новими обов'язками, отримують багато подарунків і допомоги.

Раніше колишня очільниця МОЗ Уляна Супрун розповіла про популярні заборони для майбутніх мам.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ