Виставка мініатюр у Нью-Йорку

"Від Букінгему – до Тадж-Махалу": У Нью-Йорку створили інтерактивний мініатюрний світ

5 канал

Філігранна робота коштувала організаторам виставки близько 40 мільйонів доларів

Від Букінгемського палацу в Лондоні до Тадж-Махалу в Індії та рисових полів у Китаї. Усе це можна роздивитися за кілька годин в мініатюрі. У Нью-Йорку відкрилася виставка архітектурних моделей, інформує "5 канал".

На виставці за назвою "Ворота Гулівера" відвідувачі можуть побачити 300 різних міст світу. На площі 4,5 тисячі квадратних метрів митцям вдалося створити найупізнаваніші куточки планети. Є тут Колізей, Ейфелева вежа і навіть славнозвісне перехрестя, яким переходила дорогу четвірка "Бітлз".

"Ворота Гуллівера" – це інтерактивний мініатюрний світ, у якому все продумано до дрібничок. Ви можете побачити міські квартали такими, якими вони є насправді", – запевняє організатор виставки Майкл Ленджер.

Під час створення виставки увагу приділяли кожній деталі. Наприклад, усі мешканці міст мають різний одяг та особливу поставу. Різними кольорами палають і вогні міст.

Зауважимо, що філігранна робота коштувала організаторам виставки близько 40 мільйонів доларів. Кожен митець представляв власну країну, щоб максимально передати національні настрої.

"Наша виставка – це поєднання бачення понад шестиста художників, і мільйони, мільйони годин роботи. Тут представлені різні техніки з усього світу. Ми створили по-справжньому унікальне місце", – переконаний Ленджер.

Організатори сподіваються, що виставка надихне відвідувачів на творчість, а ще спонукатиме побувати у кожному з побачених міст.

Михайло Прудник, "5 канал"

ПРОКОМЕНТУЙТЕ