Користувачів мережі ошелешило відео, на якому чоловік стрибає з висоти 7,6 км без парашута

Twitter / CBC News

Екстримал встановив особистий і світовий рекорд стрибка без парашута з найбільшої висоти

Американський скайдайвер Люк Ейкінс вперше в історії здійснив стрибок з висоти понад 7,6 тис. метрів (25 тис. футів) без парашута. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на CBSNews.

42-річний екстремал після двох хвилин вільного падіння приземлився в спеціально підготовлену сітку розміром приблизно 30 на 30 кв. м., як і було заплановано.

Перед тим, як сісти в літак для здійснення стрибка, за словами Ейкінса, йому висунули вимогу надіти парашут. При цьому він вказав, що все одно не має наміру ним користуватися. Коли ж літак піднявся на необхідну висоту, вимогу про парашут було скасовано, і він його зняв, зазначає телеканал.

"Разом з ним стрибали ще три парашутиста: один знімав його на камеру, другий тримав димову шашку, яку було видно з землі, а третій – каністру з киснем. За приземленням екстремала спостерігала вся його родина, окрім матері. Стрибок транслювався в прямому ефірі телеканалу Fox News", – йдеться у повідомленні.

Після вдалого приземлення екстремал досить швидко вибрався із сітки і став обіймати свою дружину, яка разом з іншими членами сім'ї й численними глядачами спостерігала за стрибком свого чоловіка.Ейкінс встановив особистий і світовий рекорд стрибка без парашута з найбільшої висоти. Перед стрибком він сказав: "Я б збрехав, якби сказав, що не хвилююсь".

Як повідомляв 5.ua, 20 липня 2016 року українські військові вперше здійснили безпарашутне десантування з гелікоптера

ПРОКОМЕНТУЙТЕ