Аварія

Собака подолала 6 км задля порятунку свого господаря та інших тварин – фото та подробиці історії

Baker County Sheriff's Office

Чоловік опинився у дуже скрутній ситуації, але 4-лапий друг його врятував

У штаті Орегон (США) пес пробіг близько 6,5 км, щоб знайти допомогу для свого господаря, оскільки чоловік та інші домашні тварини потрапили у ДТП на гірській дорозі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Guardian.

Брендон Гарретт і його чотири собаки їхали в окрузі Бейкер поблизу кемпінгу, де відпочивала його родина. Правоохоронці повідомили, що чоловік не зміг впоратися з керуванням на крутому повороті та злетів із насипу.

Американцю вдалося вижити, але він потрапив у скрутну ситуацію і був змушений чекати на допомогу. Один із його собак побіг назад до кемпінгу, подолавши 4 милі (майже 6,5 км).

Поява собаки викликала занепокоєння у рідних, і вони почали шукати господаря 4-лапого. Вже наступного ранку вони знайшли пікап чоловіка, який злетів у струмок.

Через складний рельєф дістатися до Брендона не вдалося, тому родина викликала рятувальників. Вони за допомогою бензопили прорізали шлях до місця ДТП, а потім скористалися рятувальною ковдрою і мотузкою, завдяки чому витягли Брендона з яру.

Зазначається, що постраждалого виявили прблизно за 100 метрів від місця аварії разом із трьома його собаками, які теж вижили. Чоловік отримав першу допомогу, а потім його відвезли на швидкій до гелікоптера, який доправив його до місцевої лікарні.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як собака врятувала дитину від ведмедя, що потрапило на відео.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ