Пінгвіни

Українські полярники показали дитинчат пінгвінів в Антарктиці – фото

Національний антарктичний науковий центр (НАНЦ)

"Ось такі справи зараз у пінгвінів"

Українські полярники зі станції "Академіка Вернадського" розповіли про бебі-бум, який очікується найближчим часом. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Національний антарктичний науковий центр.

Біолог Вадим Ткаченко нарахував на острові Галіндез понад 750 пташенят субантарктичних пінгвінів. Це приблизно 16% від загальної кількості відкладених яєць, а тому наразі фахівці не кажуть про справжній бебі-бум.

Згідно з розрахунками вченого, малята почнуть з'являтися на світ у середині січня. Серед пінгвінят є як зовсім маленькі, так і ті, що вже встигли підрости.

Так, наразі дорослих пташенят на Галіндезі шість – йдеться про тих, які вилупилися з перших яєць, що відклали на початку листопада. Згодом очікується їх перехід в "ясла".

"Інші ж дитинчата ще кілька тижнів точно лишатимуться в гніздах під постійною опікою когось із батьків. Ось такі справи зараз у пінгвінів біля "Вернадського", – йдеться у повідомленні.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що українські полярники показали інших тварин, які народилися біля "Вернадського".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ