Павук Dolomedes

Величезний павук зловив і з'їв рибу – моторошне відео

Фото з відкритих джерел

Подібні істоти зустрічаються навіть у Європі

У Суринамі (північно-східне узбережжя Південної Америки) фотограф Жан-П'єр Вейра зустрів павука, який зловив і з'їв рибу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Instagram.

Фотограф дикої природи та екскурсовод зафіксував вражаючий момент, коли павук напав на безпорадну рибу, використовуючи свої лапи. Ця істота здатна ловити водних мешканців завдяки тому, що її покривають гідрофобні волоски.

Стоячи біля краю води, павук звисає кінцівками на поверхні та спостерігає за будь-якою динамікою. Після виявлення здобичі він може миттєво стрибнути та нейтралізувати свою жертву швидкою діючою отрутою.

Йдеться про Dolomedes – рід великих павуків родини Pisauridae. Такі істоти полюють на дрібних прісноводних тварин, внаслідок чого також відомі як "павуки-риболови", "плотові павуки" тощо.

Вони вміють швидко бігати по поверхні води та непогано плавати. Це багатий видами рід і налічує приблизно 100 видів, які розповсюджені по всій планеті. В Європі він представлений двома видами.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що вчені знайшли нового "рідкісного і гігантського" павука.

Дивіться також відео 5 каналу: Рекорд на витривалість! Двоє військовослужбовців збирають три з половиною мільйони гривень

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ