Лабрадор Коко страждав на алкоголізм

У Великий Британії вперше собаку вилікували від алкогольної залежності

The Telegraph

Дворічна тваринка чотири тижні провела під наркозом

У Великій Британії собаку вилікували від алкогольної залежності. Як повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Telegraph, це перший подібний випадок.

Дворічний лабрадор Коко страждав на алкоголізм. Разом із іншою собакою він потрапив до притулку для безхатніх тварин після смерті господаря. Як стало відомо згодом, тварини страждають від алкогольної залежності через відповідний спосіб життя їхнього господаря.

Експерти виявили у собак судоми, що були спричинені абстинентним синдромом.

"Собаки стали залежними від алкоголю, коли їхній господар залишав спиртні напої перед тим, як піти спати", – заявили співробітники притулку. 

Чотирилапий друг Коко помер, а сам лабрадор чотири тижні провів під наркозом, який допоміг йому позбутися судом. У притулку зазначили, що стан тваринки суттєво покращився, але ще є над чим працювати. Наразі Коко не готовий жити в новій сім'ї.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що чотирилапий партизан-бешкетник прокрався у намет військових і смачненько повечеряв, поки всі спали.

Дивіться також відео 5 каналу: Яку зброю і скільки зараз виготовляє Україна – речниця ДК "Укроборонпром"

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ