Дельфіни

Вперше в історії Європи: вчені помітили дельфіна, який ніс на спині своє мертве дитинча – відео

Shutterstock

"Я плакала, це було несамовите видовище"

Працівники Асоціації морських досліджень Португалії (AIMM) зустріли біля берегів міста Албуфейра зграю дельфінів, члени якої дивним чином поводилися. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Metro.

За словами фахівців, тварини високо стрибали, видавали дивні звуки, а одна самка несла на своїй спині мертве дитинча. Вважається, що вона просила у людей допомоги та була "вбита" горем. Подібна поведінка дельфінів вперше зафіксована на території Європи.

"Я плакала, це було несамовите видовище, було боляче дивитися. Але водночас і цікаво, адже це щось нове, ми зрозуміли, що раніше подібне не документували. Ми помітили групу з приблизно 25 дельфінів і самку з мертвим дитинчам, вона, безперечно, намагалася підняти його на поверхню. Це було схоже на прояв скорботи з її боку, інші тварини зі зграї теж поводилися незвичайно", – поділилася дослідниця Маргарита Самсонова.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що в Атлантичному океані біла акула намалювала свій "автопортрет".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ