Трюдо, Зеленський і Патрон

Джастін Трюдо розповів мешканцям Канади про Патрона – фото

@JustinTrudeau / Twitter

"Він уже допоміг українським силам виявити понад 200 вибухівок, а також допомагає навчати дітей про міни"

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо розмістив у своєму Twitter публікацію, присвячену чернігівському песику-саперу Патрону. Про це повідомляє "Дивогляд".

"Зустрічайте Патрона. Він уже допоміг українським силам виявити понад 200 вибухівок, а також допомагає навчати дітей про міни. Днями Президент Зеленський нагородив його та його власника за все, що вони зробили й за все, що вони продовжують робити"

Окрім цього, прем'єр-міністр нагадав про те, як важливо розміновувати українські землі.

"На минулих вихідних ми оголосили про фінансування, аби допомогти Україні скласти карту з небезпечних зон, підвищити рівень обізнаності та провести заходи з очищення територій якомога швидше"

До речі, раніше "Дивогляд" вже повідомляв, що Зеленський під час зустрічі з Трюдо нагородив українських саперів, зокрема Патрона.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

 

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ