Чорний ведмідь

Настирливий гість: у США ведмідь проникає у чужі домівки і з'їдає всю їжу

Shutterstock

Вага тварини значно перевищує середню вагу його родичів у цьому регіоні

У США помітили товстого чорного ведмедика, який любить зайти зненацька в гості до чужих будинків і з'їсти всю їжу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The New York Times.

Тваринка на ім'я Танк Хенк мешкає в американському місті Саут-Лейк-Тахо, що в штаті Каліфорнія. Він дуже любить смачно поїсти, тому, коли зголодніє, навідується в гості до місцевих жителів.

Ведмідь проникає в чужі будинки і об'їдається всім, що бачить. Варто відмітити, що так він робить навіть у зимовий період, коли повинен впадати у зимову сплячку. Ймовірно, що їжа була тваринці більш важливою, ніж сон.

"Він просто сидить у домі та їсть", – розповіла Енн Брайант, працівниця місцевої служби порятунку дикої природи Bear League.

Ведмідь навідався вже у 28 домівок, але, на щастя, жодного разу не проявив агресію щодо людей. Вага тварини становить близько 500 фунтів (200 кг), у той час, як інші ведмеді у цьому регіоні мають близько 100-300 фунтів.

Нагадаємо, раніше "дивогляд" повідомляв, що у США ведмідь влаштував зимову сплячку під житловим будинком.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ