Чорний ведмідь

"Записав свої ігри": мисливець знайшов у лісі камеру, яку використовував ведмідь – відео

Shutterstock

Хижак може конкурувати з популярними нині блогерами

Мисливець Ділан Шілт ходив лісом, бо любить стріляти там з лука. Однак, він несподівано знайшов камеру GoPro та знайшов там цікаві записи. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал ViralHog.

Виявилося, що Шілт загубив цю ж камеру під час прогулянки снігоходами. Він забрав її назад у табір, зарядив і побачив, що гаджетом користувався ведмідь.

На відео помітно, як хижак знайшов камеру у снігу та зумів її включити. Він порався з нею і навіть не підозрював, що вона записала його дії. Судячи з усього, ведмідь подумав, що перед ним їжа, а тому спробував її з'їсти.

Однак, його спроби виявилися марними, бо тварині не вдалося витягнути камеру зі снігу. Це втомило хижака, а тому він пішов займатися іншими справами.

"Ця GoPro довгий час пролежала у снігу. Коли я нарешті знайшов її і зарядив, я не міг повірити, що побачив. Після того, як камера пролежала там чотири місяці, великий старий чорний ведмідь знайшов її і не лише зумів увімкнути, а й записав свої ігри з нею. Це найшаленіша річ, яку я коли-небудь бачив", – поділився своїми враженнями мисливець.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що лисиця поцупила камеру в туристів і записала курйозне відео.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ