морський леопард, що посміхається

Полярники показали морського леопарда, що посміхається – відео

Національний антарктичний науковий центр (НАНЦ)

Тваринка наче навмисно намагалася позувати

Полярники антарктичної станції "Академік Вернадський" показали морського леопарда, що посміхається, повідомляє "Дивогляд".

Відповідне відео розмістили на Facebook-сторінці Національного антарктичного наукового центру. На фрагменті можна побачити, як тваринка намагається посміхатися на камеру і начебто навмисно позує.

Морського леопарда, що належить до представників роду Тюленевих, зустріли полярники під час свого виїзду. Вони відмітили, що істота у довжину сягає 3-4 м, а її вага перевищує 300 кг. Хижак має видовжені кінцівки, які дозволяють йому плавати і розганятися до 40 км/год.

"Але хоч зовні леопард може здатися досить милим, довіряти його "усмішці" не варто: ця тварина є одним з головних хижаків Антарктики! На відміну від родичів, зокрема тюленів Уедделла чи крабоїдів, він смакує не лише крилем чи рибою, а й пінгвінами та іншими тюленями. А таку назву отримав через свою хижість та характерні плями на тілі", – додали у прес-службі.

Нагадаємо, раніше "дивогляд" повідомляв, що українці вивчатимуть мову китів в Антарктиді.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ