Папуга Кеа

Папуга вкрав відеокамеру та зробив вражаючі кадри природи Нової Зеландії

Shutterstock

Захоплююче видовище

У Новій Зеландії папуга Кеа вкрав GoPro туристів та зафіксував свій політ над дивовижною місцевістю. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал The Guardian.

Власники екшн-камери стверджують, що перната прилетіла та вкрала їх річ, коли ті зупинилися у місцевій хатині після пішої прогулянки. Вони зафіксували GoPro, щоб зняти зграю папуг, але все пішло не за планом.

Спочатку птах вкрав камеру, зробив ефектні кадри природи віддаленого регіону Фіорленд, а потім приземлився та намагався дзьобом розбити камеру. На щастя, мандрівникам вдалося повернути собі гаджет.

"Мій син вирішив підійти та пошукати її біля каміння, де могло бути зручне місце, щоб птахам приземлитися. І він помітив камеру, яка все ще працювала і продовжувала знімати", – розповів турист.

Зазначимо, що на відео потрапив папуга Кеа, для якого землі Нової Зеландії – батьківщина. Ці птахи часто крадуть у туристів їх особисті речі.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що з'явилося відео полювання пінгвіна, до голови якого прикріпили камеру.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ