В Австралії птах навчився імітувати дитячий плач

Імітує дитячий плач та звук дрилі: у австралійському зоопарку птах "розмовляє" звуками навколишнього середовища – відео

Taronga Zoo / Twitter

Птах також вміє з точністю відтворювати й інші звуки

В Австралійському зоопарку Таронга, що в Сіднеї, живе птах-лірохвіст на ім'я Ехо, який вражає своїм вмінням відтворювати різні звуки, які чує у навколишньому середовищі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Twitter зоопарку.

Працівники парку зазначають, що Ехо веселить їх своїми інколи тривожними звуками, а нещодавно він навчився викрикувати дитячий плач. 

"Сперечаємося, ви не очікували цього тривожного дзвінка! Наш лірохвіст Echo володіє дивовижною здатністю відтворювати різні звуки, в тому числі дитячий плач!", - розповіли співробітники зоопарку.

Персонал впевнений, що птах міг почути цей звук від маленьких гостей зоопарку. Він запам'ятав його і повторює вже як рік.

Ехо також вміє з точністю відтворювати звук електродрилі та пожежної сигналізації.

"Є два інших звуки, які він видає і які він недавно дізнався. Один – це звук електродрилі, який лякаюче точний, другий – наша пожежна сигналізація", – розповіли працівники.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що птаха навчили приносити з вулиці купюри і тепер у господаря повно грошей.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ