Собака Чапаті

30 країн та 11 морів: пес-мандрівник із Києва потрапив до української Книги рекордів

travelingchapati / Instagram

Ви теж хотіли б жити, як Чапаті?

Собаці Чапаті дійсно можна позаздрити, адже за кілька років вона об’їздила більше країн, ніж багато хто встигає відвідати за все життя. Разом зі своїми господарями Чапаті відвідала вже 30 країн і 116 міст. За що й потрапила до Національного реєстру рекордів України. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ТСН.

У 2019 році маленьке щеня в Індії підібрала пара мандрівників із Києва. З тих пір песик всюди мандрує з ними. Разом вони подолали 55 тисяч кілометрів, відвідали 14 островів, 11 морів та скористалися 16 видами транспорту.

Зараз у Чапаті є свій блог в Instagram, де Христя і Женя – господарі собаки, діляться своїми враженнями від подорожей від імені тварини.

Щоб мати можливість їздити світом, Чапаті має цілу коробку документів, власний паспорт, усі необхідні щеплення та вживлений під шкіру чип.

Окрім України мандрівний пес побив рекорд ще й в Індії. Там у собаки навіть взяли аналіз на ДНК, щоб підтвердити, що вона походить з цієї країни.

Мандрівники не планують зупинятися і найближчим часом збираються відвідати Марокко. 

Дивіться також: В Індії біля храму сидить пес і "благословляє" вірян − відео

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ