Похорон собаки

Краватка-метелик та розкішна труна: священник з шиком поховав свого песика – фото

Tim Beville Jr. / Facebook

"Біжи, вільний Декстере!"

Священник з міста Аллентаун (США) Тім Бевілл-молодший організував шикарне поховання своєму песику, якого звали Декстер. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook чоловіка.

Захід провели в похоронному залі. Центральний елемент цього похорону – великий гобелен, що звисав зі стелі та мав вишите зображення мопса (порода собаки). Прямо під нею була труна, де власне лежав Декстер.

На покійного одягли синю краватку-метелик, а під голову собаки поклали його улюблену іграшку. У похоронному залі розмістили книгу реєстрації для учасників заходу, а також невелику програмку, на останній сторінці якої було зображено господаря з твариною, які дивляться один одному в очі.

"Я буду завжди за тобою сумувати", – сказано в програмі.

Зазначимо, що фото нижче краще не переглядати вразливим і сентиментальним особам, бо на них зображена мертва тварина.

Як написано в некролозі, Декстер з'явився на світ у 2014 році. Він дуже любив їсти сир і яблука, їздити на авто та підспівувати відео на YouTube.

Тварина захворіла в лютому та протягом чотирьох днів була під наглядом лікарів. Потім його повернули додому, після чого вона ні на день не розлучалася зі своїм господарем.

"Спасибі всім, хто прийшов сьогодні ввечері, щоб попрощатися з Декстером! Любов така цінна! Біжи, вільний Декстере!" – сказано в публікації.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що кіт врятував дітей від однієї з найотруйніших змій ціною власного життя.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ