Котик

Інженер створив додаток, який перекладає котяче нявчання: його вже можна завантажити

Shutterstock

У котиків розрізняють 9 основних сигналів

Американський інженер Хав'єр Санчес створив мобільний додаток, який може допомогти власникам котів зрозуміти їхню мову. Про це пише Bored Panda.

На прикладі свого улюбленця Міттенса Санчес виділив дев’ять основних сигналів котів, у тому числі, скаргу на біль, голод чи прохання випустити з кімнати. Власники домашніх тварин можуть записувати нявчання своєї кішки, а додаток розпізнає і інтерпретує його в один із дев'яти загальних котячих намірів, що передають їх настрій і душевний стан.

Однак, за словами розробника, у кожної кішки може бути свій власний словниковий запас і особлива вокалізація.

Тому додаток MeowTalk використовує сучасний штучний інтелект, який здатен вчитися і удосконалюватися з кожним наступним перекладом. Але для цього господарям котиків доведеться витратити трохи часу. Завантажити MeowTalk можуть як власники пристроїв з ОС Android, так і iOS.

Програма ще потребує удосконалень і має багато недоліків, але її користувачі визнають, що це чудовий і цікавий спосіб провести час зі своїми домашніми улюбленцями.

Раніше дівчина показала, на що схожа робота зоопсихолога, і розсмішила мережу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ