TikTok

У США та Канаді держслужбовцям заборонили користуватися TikTok: чим це обумовлено

Shutterstock

Аналогічні заходи було вжито і на іншому континенті

Адміністрація Білого дому наказала всім федеральним агентствам видалити TikTok з усіх урядових пристроїв, а в Канаді заборонили держслужбовцям користуватися цією соцмережею на робочих гаджетах. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на NBC News і Reuters.

Так, у США, деяким агентствам, у тому числі Міністерству оборони, внутрішньої безпеки та держави, вже давно заборонено використовувати TikTok. Тепер інші урядовці мають приєднатися до них протягом 30 днів.

У Білому домі вважають, що це "важливий крок уперед у вирішенні ризиків, які програма може створювати для чутливих урядових даних".

"Адміністрація Байдена-Гарріса вклала великі зусилля у захист цифрової інфраструктури нашої країни та обмеження доступу іноземних супротивників до даних американців", – сказав головний федеральний інформаційний офіцер Кріс ДеРуша.

Схожа політика проводиться у Канаді, де тепер держслужбовці не мають права використовувати на робочих пристроях китайську соцмережу, бо це несе ризики для конфіденційності та безпеки. За словами прем'єр-міністра Джастіна Трюдо, поки влада забороняє TikTok на робочих телефонах, "багато канадців, компаній і приватних осіб задумаються про безпеку своїх власних даних і, можливо, зроблять вибір".

Аналогічна заборона минулого тижня була ухвалена Європейською комісією, а також у грудні 2022 року Сенат США запровадив законопроєкт, який заборонив федеральним службовцям користуватися цим мобільним застосунком на державних гаджетах.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що на Закарпатті оштрафували прикордонника за те, що він дивився TikTok.

Дивіться також відео 5 каналу: ВОРОГ ШТУРМУЄ 5 напрямків. Бельгія заморозила €58 млрд росактивів | Час новин: ранок – 28.02.2023

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ