ДТП

В Австралії під час втечі від поліції розбили суперкар Lamborghini Huracan – фото

Traffic and Highway Patrol Command NSW Police Force / Facebook

Перед зіткненням водій набрав швидкість 210 км/год

В Австралії водій Lamborghini Huracan потрапив у ДТП і розбив авто, коли тікав від правоохоронців. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на поліцію штату Новий Південний Уельс.

Спершу чоловік проїхав повз патрульних на своєму 610-потужному суперкарі зі швидкістю 150 км/год. Поліція на машині Chrysler 300 спробувала його зупинити, бо на цій ділянці було встановлене обмеження швидкості в 70 км/год.

Однак, правопорушник проігнорував вимогу зупинитися та вирішив втекти. Він набрав швидкість 210 км/год, не впорався з керуванням і потрапив у ДТП за участю інших двох авто. На щастя, серед людей ніхто не постраждав, а ось Lamborghini Huracan отримала серйозні пошкодження.

Після затримання патрульні встановили, що арештованого раніше позбавили прав, а тому він керував без відповідного дозволу. Його вже звинуватили у перевищенні швидкості, небезпечному водінні, невиконанні вимог поліції та опорі під час затримання.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що хлопець попросив у Бога Lamborghini, але натомість потрапив непритомним до лікарні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ