Хакери отримали дані користувачів Apple, Meta та Discord – подробиці

Працівники компанія Apple, Meta та Discord передали дані своїх користувачів хакерам, бо ті назвали себе правоохоронцями.

Це сталося у середині минулого року. Хакерам вдалося отримати фізичні та електронні адреси, IP-адреси та телефонні номери користувачів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Bloomberg.

Хакери розсилають запити, які копіюють офіційну документацію, зі зламаних офіційних адрес правоохоронних органів. Дані користувачів надіслали без судового рішення, бо необхідність проведення юридичних процедур не передбачається терміновими запитами.

У компанії Snap Inc теж отримали запит щодо передачі даних від хакерів, але не відреагували на нього.

"Ми перевіряємо кожен запит даних на предмет юридичної достатності та використовуємо передові системи та процеси для перевірки запитів правоохоронних органів та виявлення зловживань…Ми блокуємо відомі скомпрометовані облікові записи від надсилання запитів і працюємо з правоохоронними органами, щоб реагувати на інциденти, пов'язані з імовірними шахрайськими запитами, як ми зробили в цьому випадку", – розповів представник Meta Енді Стоун.

Meta
Meta
Фото: Shutterstock

У Krebs on Security заявили, що для отримання даних користувачів платформи Discord хакери підробили екстрений запит даних. У підсумку компанія виконала їхній запит.

"Хоча наш процес перевірки підтвердив, що сам обліковий запис правоохоронних органів був законним, пізніше ми дізналися, що він був скомпрометований зловмисником. З того часу ми провели розслідування цієї незаконної діяльності та повідомили правоохоронні органи про скомпрометований обліковий запис електронної пошти", – розповіли у Discord.

Відомо, що з липня по грудень 2020 року Apple отримала 1162 запити на екстрену допомогу з 29 країн, на 93% з яких вона відповіла. А ось в Meta статистика інша – 21 700 екстрених запитів з січня до червня 2021 року та надання деяких даних користувачів у 77% випадках.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як шахраї обдурюють українців і використовують 6,5 тис грн у рамках "єПідтримки" для своїх цілей.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше