Іржаве авто

Зігниє за 3 роки: експерти назвали 5 найгірших автомобілів в Україні

Shutterstock

Серед лідерів антирейтингу - дві російські машини

Автомобільні експерти назвали 5 найгірших машин, які можна знайти на українському ринку. За словами фахівців, ці авто можуть поржавіти вже через 3 роки експлуатації, пише "Дивогляд" із посиланням на Ampercar.

Очолив антирейтинг російський УАЗ "Патріот", який донедавна дуже активно продавався в Україні. Цей позашляховик іржавіє просто на очах вже у перші роки використання. Осередки корозії часто виникають на арках авто.

УАЗ "Патріот"
УАЗ "Патріот"
Фото: Shutterstock

На другому місці у цьому списку – китайський Lifan X60. Експерти відзначають, що у ранніх поколінь цієї моделі серйозні проблеми зі стійкістю до корозії. Однак у більш свіжих роках це вже менш помітно.

Lifan X60
Lifan X60
Фото: Shutterstock

Бронза в рейтингу найгірших авто дісталася  знову продукту російського автопрому - Lada Granta, у якій до корозії особливо схильні підвіска і деталі навісного обладнання під капотом.

Lada Granta
Lada Granta
Фото: Shutterstock

На четвертому та п’ятому місцях серед рейтингу автомобілів, що найшвидше іржавіють - Renault (Dacia) Duster та Geely Emgrand X7.

Читайте також: Німці назвали 8 найгірших б/в автомобілів 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ