Виробництво чистої енергії

Історично нова ера: ОАЕ почали виробництво чистої електроенергії

The Emirates Nuclear Energy Corporation (ENEC)

Програма мирної ядерної енергетики полягає у створенні більш чистого, світлого майбутнього нації

6 квітня 2021 року Корпорація ядерної енергетики  Еміратів (ENEC) оголосила, що перший блок АЕС Барака розпочав комерційні операції.

ОАЕ вступили в історично нову еру чистого виробництва електроенергії. Програма мирної ядерної енергетики ОАЕ полягає у створенні більш чистого, світлого майбутнього нації.

Перший блок АЕС Барака розпочав комерційні операції; перший для арабського світу - джерело чистої електроенергії та гордість за нашу націю.

Початок комерційних операцій означає значний прогрес у прихильності ОАЕ декарбонізації та зусиллям по боротьбі із глобальними змінами клімату. На сьогодні перший блок станції Барака є найбільшим генератором електроенергії в країні.

По мірі зростання населення ОАЕ та розвитку нових економічних та промислових секторів, зростає і наша потреба в енергії.  Станція Барака забезпечує нас чистою електроенергією, щоб підтримувати роботу  будинків, шкіл та підприємств, одночасно захищаючи наші цінні та унікальні екосистеми.

Комерційні операції першого блоку станції Барака - це результат десятирічних зусиль наших багатонаціональних команд під еміратським керівництвом щодо реалізації бачення чистої енергетики в ОАЕ.

Станція Барака є агентом позитивних змін, оскільки постачає чисту електроенергію, робить великі кроки у боротьбі зі зміною клімату, створює робочі місця та підтримує галузі, сприяє науково-дослідному і технологічному прогресу.

Позитивної історії успіху станції Барака можна було досягти лише спільними зусиллями через партнерські стосунки та безліччю організацій, що працюють разом.

Співпраця Корпорації ядерної енергетики Еміратів (ENEC) з усіма партнерами та зацікавленими сторонами сприяла здійсненню ядерної програми світового класу, якою повинні пишатися ОАЕ.

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ