Будинок для самоізоляції

3D-принтер створив ідеальний будинок для карантину – фото

Фото з dezeen.com

Творці поєднали сучасні та стародавні технології

Експериментальний будинок, створений за участю 3D-принтера, знаходиться в штаті Колорадо (США). Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Dezeen.

У будинок для самоізоляції увійшли три пов'язані між собою приміщення для двох людей. Його стіни зробили за допомогою надрукованого на 3D-принтері саману.

Останній є необпаленою цеглою, у яку увійшли пісок, мул, глина та вода. Одне приміщення Casa Covida відведене під кухню, друге – під ванну кімнату, а третє – під спальню.

На кухні є дві глиняні лави і відкрите вогнище для приготування їжі. Цікаво, що відсутній стаціонарний дах, але є надувний, зроблений на випадок поганої погоди.

Для полу ванної кімнати використали річкове каміння, а ось спальню обробили дошками з гірської сосни, завдяки чому складається враження, начеб то оселя дуже близька до природи.

У компанії Emerging Objects, яка є творцем цього проєкта, хотіли на його прикладі показати, що завдяки сучасним і стародавнім технологіям можна створити затишний будинок.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що вчені надрукували дихальні шляхи за допомогою 3D-принтеру.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ