Samsung Galaxy S20 FE

Короткий огляд-порівняння Samsung Galaxy S20 FE з Galaxy S20

Лицензия Creative Commons

Який смартфон обрати?

Метою створення Galaxy S20 FE (Fan Edition) була можливість запропонувати покупцям максимально корисний набір функцій за прийнятною ціною, а преміальні і флагманські можливості урізати. Смартфон орієнтований на молоде покоління з невеликим постійним доходом.

Його оригінальною версією є Galaxy S20, що вийшов на ринок на 7 місяців раніше (Samsung Galaxy S20 FE вийшов 23 вересня 2020 року). Перше, що помітить більшість покупців, це те, що Galaxy S20 FE зроблений з пластика. Бічні планки у цього телефону, як і раніше, металеві, але вся задня панель - пластикова. Міцна конструкція зручна у використанні, робить телефон легшим та має приємне матове покриття, яке не так ковзає, як метал. Якщо говорити про кольори, то їх шість. Cloud Navy - найтемніший з набору, також доступні: Cloud White, Orange, Red, Lavender і Mint.

Що стосується дизайну, він дуже схожий на S20. Модуль задньої камери розташований ідентично, порти і кнопки розміщені на одному місці. Можливо, єдина "велика" зміна - це розмір передніх  панелей навколо дисплея, оскільки вони лише трохи товстіші. Примітно, що селфі-камера з отворами також має тонке срібне кільце навколо, що робить її ще більш помітною.

Що стосується програмного забезпечення, то порівняно з Galaxy S20 практично нічого не змінилося. FE працює на Android 10 з OneUI 2.5 з коробки. Це, як і раніше, дуже якісне ПЗ, але недоліки, у вигляді "іноді задумливого" смартфона і не для всіх зручного інтерфейсу OneUI все ж присутні.

Samsung Galaxy S20 FE проти Galaxy S20

Samsung Galaxy S20 FE
Samsung Galaxy S20 FE
Фото: Лицензия Creative Commons

Samsung Galaxy S20 FE (порівняти ціни) оснащений 6.5" екраном і процесором Exynos 990. Його опонент 6.2-дюймовий Samsung Galaxy S20 з чипом Exynos 9 Octa 990. Для більш демонстративного результату аналізу їх порівняння використовуємо списки причин "за" і "проти" S20 Fan Edition. 

За:

  • наявність оптичного 3x кратного зуму камери; 
  • Акумулятор 4500 проти 4000 мАгод збільшив автономну роботу на 51% (118 проти 78 годин);
  • Діагональ екрана більше на 0.3 дюйма;
  • Накопичувач UFS 3.1 працює швидше.

Проти:

  • щільність пікселів на 38% нижче, ніж у опонента (563 vs 407 PPI);
  • застаріла ОС Android 10;
  • вага на 27 грамів більше;
  • корпус менш зручно тримати в руці за рахунок більшого екрана. 

Кожна з причин має різну ступінь вагомості залежно від запитів покупця. Для когось вкрай важлива нова версія Android, а хтось готовий пожертвувати металевим корпусом на користь швидкісної роботи накопичувача.

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ