Вадим Пристайко

"Оклади міністрів у 16 тисяч гривень – це неповага до нашої держави" – Пристайко про грудневі нарахування

    Міністр вважає, що питання треба вирішувати якомога швидше

    Про грудневі нарахування міністрам висловився Вадим Пристайко. Під час звіту про хід розслідування катастрофи літака МАУ міністр закордонних справ заявив, що малі оклади для чиновників – це неповага до держави.

    "Це, напевно, той шлях, який ми маємо пройти, для того, аби оцінити всередині себе та яким чином, ми з вами як держава готові оплачувати послуги, включаючи урядовців та все інше. Той дисбаланс, який існує зараз, його все одно рано чи пізно доведеться вирішувати. Оклади міністрів в 16 тисяч гривень – це неповага до нашої держави і це шлях до того, аби шалені відсотки премій і ще чогось, що виписувалось. Я думаю, треба подивитись, скільки коштує оплата праці кожного з нас. Коли ми говоримо, що деякі судді або дехто ще отримав у сотнях тисяч гривень, а ви все ще розраховуєте, що міністри можуть працювати за 16 тисяч гривень. Це означає, що ми самі себе дуримо і це питання треба вирішувати якомога швидше", – сказав Вадим Прийстайко.

    Як повідомляв 5.UA, під час години запитань до уряду українські міністри та прем'єр Олексій Гончарук так і не прозвітували про свої багатотисячні премії напередодні Нового року.