Афіша фестивалю

Європейське наметове містечко та закордонні гурти: що обіцяють організатори рок-фестивалю "Дунайська Січ-2018"

  Неофіційний третій день музиканти даватимуть акустичні концерти в військових частинах Ізмаїла, Кілії, на острові Зміїний

  Наприкінці червня Ізмаїл прийматиме п'ятий благодійний рок-фестиваль "Дунайська Січ".

  Дата: 28-29 червня.

  Мета фестивалю: популяризація і розповсюдження української музичної культури, підтримка патріотичного духу, перш за все, серед молоді.

  Вперше фестиваль зібрав українських виконавців у 2014 році на сходинках Палацу культури ім. Т.Г. Шевченка, стартував з п'яти гуртів. А вже через три роки почав позиціонувати себе, як міжнародний. Локація – Алея Дружби народів.

  Цьогоріч організатори обіцяють нове наметове містечко за європейськими стандартами: з душовими кабінками, з рукомийниками, з місцем для підзарядки гаджетів тощо. А також гурти з Естонії та Білорусі.

  "Насправді фестиваль триденний, але третій день ми граємо тільки для військових. Акустичні концерти проведемо в військових частинах Ізмаїла, Кілії, на острові Зміїний і так далі. І у військових гратимемо, і у прикордонників, і у нацгвардійців", – пояснив засновник групи TaRuta Євген Романенко в інтерв'ю "Радіо Свобода".

  Головний організатор фестивалю – громадська спілка "Музичний батальйон", чия основна ціль – підтримка бойового духу Збройних сил України і добровольчих батальйонів.

  Вхід на фестиваль: безкоштовний.

  "Відповідно, оскільки фестиваль безкоштовний, у нас, звичайно, є певна проблема з "хедлайнерами" – до нас не приїжджає "Океан Ельзи" на фестиваль, тому що у нас банально немає на них грошей. Сцену, світло і звук покриває держава – частково за рахунок обласного бюджету, частково за рахунок Міністерства молоді та спорту, частково – місцевий бюджет. Решта шукаємо. Ось прямо зараз треба терміново знайти того, хто оплатить транспортні витрати", – пояснив Романенко.

  Серед гуртів обіцяють естонську групу Svjata Vatra, фронтменом якої є українець Руслан Трочинський. Також білоруський гурт The Superbullz, який заснували музиканти легендарних Trubetskoy та Brutto.

  У списку українських артистів:

  "Гайдамаки"

  "Тінь сонця"

  "Друже Музико"

  Oleum

  "Козацький шлях"

  місцевий гурт Geronimo

  MniShek з Києва

  Іодеські молодіжні колективи.

  "Ми щороку привозимо не тільки музикантів, а також ще музичну збірку українських народних пісень про Дунай. Її друковану версію ми зазвичай робимо для музичних шкіл, університетів і установ культури – з нотами, з акордами, з партитурами для хорового співу. У цих піснях йдеться про життя українців на Дунаї", – додав Романенко.

  Попередній матеріал
  Дані ООН: за три місяці на Донбасі вбили 19 цивільних
  Наступний матеріал
  Стало відомо, які країни є шанувальниками української продукції

  "В Україну повернусь": у Києві відбудеться грандіозний гала-концерт за участі оперних зірок

  Життя на повну: у Шевченківському гаю у Львові влаштували молодіжне свято для літніх людей

  Легендарна Sian Evans виступить в київському "Докер пабі"

  Найцікавіші концерти червня в Національній філармонії: огляд та дати

  Green Greу запрошує на концерт у "Докер Пабі"

  В Одесі скасували концерт Козловського