5 канал

Синергія інтернету та телебачення: "5 канал" запускає мобільний додаток

Ми стаємо ще ближчими до своїх шанувальників.

Відтепер глядачі 5-го мають змогу слідкувати за ефіром улюбленого каналу наживо будь-де та будь коли у зручному форматі, завантаживши мобільний додаток у своєму ґаджеті на AppStore та Google Play.

Окрім цього, особливістю мобільного застосунку є онлайн голосування, до якого зможуть долучитися користувачі, аби висловити свою думку з найважливіших питань, які турбують кожного українця.

Чи підтримуєте ви кандидатуру Андрія Шевченка на посаді головного тренера збірної України з футболу? Чи слід позбавляти громадянства за наявні факти сепаратизму? Чи увімкнули в вашому будинку опалення? Ці та інші питання щодня хвилюють мільйони громадян. Нам цікава думка кожного. Нам не байдужий саме Ваш голос.

У мобільному додатку ви також знайдете найцікавіше, найоперативніше та найважливіше з аккаунтів "П’ятого" в мережах Facebook та Twitter.

Команда "5 каналу" подає найсвіжіші новини і працює для забезпечення суспільства актуальною, об'єктивною та достовірною інформацією, використовуючи усі доступні медіаможливості.

З нами ви знатимете більше, а головне – першими. Ми – перший український інформаційний телеканал.

Додаток вже доступний на двох найпопулярніших платформах Android та iOS.

 

 

Попередній матеріал
На Житомирщині попрощалися із двома загиблими бійцями 54-го розвідбатальйону
Наступний матеріал
Штаб АТО: Найгарячіше на Маріупольському напрямку, біля Широкіного бойовики цілили з 120-мм мінометів

Ток-шоу "Полілог": Проект для переселенців – про переселенців

На "5 каналі" стартувало нове ток-шоу "За Чай.com"