5.ua

Ток-шоу "Полілог": Проект для переселенців – про переселенців

  Сьогодні, 26 жовтня, о 20:00 на "5 каналі" стартує соціальне ток-шоу "Полілог", присвячене проблемам переселенців.

  Нині в Україні 2 мільйони вимушених переселенців, які щодня зіштовхуються з величезною кількістю труднощів. Проект "Полілог" має на меті крізь призму конкретних історій внутрішньо переміщених осіб за допомогою порад експертів - депутатів, юристів, громадських організацій - шукати та знаходити шляхи вирішення їхніх основних проблем.

  Вже цієї середи ведучий ток-шоу Андрій Булгаров разом із гостями та експертами спробує розібратися з проблемою сквотів - самовільно захоплених покинутих будівель. Один з таких сквотів був зайнятий в Одесі переселенцями з Донеччини.

  Якщо сім’я опинилася на вулиці - це правопорушення чи єдиний шанс знайти притулок? Як вижити родинам з дітьми в будинках без комунікацій і тепла? Та чому їх не чує влада? Відповіді на ці та інші питання дізнаєтеся вже сьогодні в ефірі «5 каналу».

  Павло Новіков, куратор проекту: «Україна вже звикла до монологів, їх досить. Ми навчилися вести діалог. Полілог – це бесіда багатьох, в якій народжуються компроміси, нові ідеї та рішення. Наш проект покликаний об’єднати переселенців. Ми хочемо, щоб вони разом діяли, разом навчилися домовлятися. Звідси й назва – "Полілог".

  Проект створений за допомогою Незалежної асоціації телерадіомовників (НАМ) та RNW Media (Нідерланди) і включає в себе дві опції: телевізійне ток-шоу та інтернет-портал "Polilog.UA", який акумулюватиме в собі абсолютно всю інформацію. Автори проекту прагнуть об’єднати в одному ресурсі все: від даних статистики до абсолютно практичних порад.

  Дивіться щосереди о 20:00 в ефірі "5 каналу" соціальне ток-шоу "Полілог", присвячене проблемам переселенців.

  Прес-служба "5 каналу",
  контактний телефон: 351-77-20

  Попередній матеріал
  Страхова медицина та зарплати лікарів у 35 тисяч: що насправді передбачає проект МОЗ
  Наступний матеріал
  МЗС України надіслало ноту протесту російським дипломатам через візит Путіна до Криму
  Теги:

  "5 канал" запускає ток-шоу "Полілог" про переселенців

  На "5 каналі" стартувало нове ток-шоу "За Чай.com"