5 канал

На "5 каналі" стартувало нове ток-шоу "За Чай.com"

Відтепер щобудня о 23:10 у прямому ефірі ведучий проекту Роман Чайка провокуватиме своїх гостей некомфортними запитаннями, аби дізнатися, що ж насправді вони приховують за своїми масками.

Український політикум, бізнесова еліта та громадські діячі відкриті для суспільства рівно настільки, наскільки хочуть бути відкритими. Відверта розмова без кабінетів, шаблонів та недомовок з гостями, які проведуть вечір "За Чай.сom", змусить тих, від кого залежить не лише сьогодення, але й майбутнє України, показати свої істинні обличчя.

Гостею першої програми стала в.о. заступника міського голови Дніпра Яніка Мерило, яка розповіла, завдяки чому вона втримується на кількох посадових стільцях одночасно та в кого з українських політиків закохана.

 

Вже сьогодні у прямому ефірі Роман Чайка спробує вловити невловимого професійного дипломата і поліглота Дмитра Чекалкіна, який здавна покинув політикум на користь шоу-бізнесу та гумору. На кого нині спрямоване його гостре перо, та кому на Вкраїні жити легше: гумористам чи популістам? Дізнаєтеся вже сьогодні увечері «За Чай.com».

Роман Чайка, автор та ведучий проекту: «Українському медіапростору бракує гострих ток-шоу, які б провокували гостя на відверті на несподівані відповіді. У Антона Чехова є влучний вислів: «Чудовий день сьогодні. Чи то чаю піти випити, чи то повіситися». Редакція нашої програми обирає перше. А з чим буде цей чай - цукром чи лимоном – будемо бачити щовечора».

Дивіться щобудня о 23:10 у прямому ефірі на «5 каналі» авторське ток-шоу Романа Чайки «За Чай.com», а також на YouTube каналі програми.

Попередній матеріал
По всій лінії фронту в АТО запровадять медичний зв'язок – Хорошун
Наступний матеріал
У Міненерго розповіли, чи готові населені пункти на межі із зоною АТО до опалювального сезону