"Ткацький шлях"
"Ткацький шлях" 5 канал

Старовинне ремесло через століття і тисячі кілометрів – дивіться документальне кіно "Ткацький шлях"

Читайте по-русски
Телепрем'єра – 6 січня, на Святвечір, о 16:30 у ефірі "5 каналу"

Старовинне ткацьке ремесло багатьох століть – в одній документальній стрічці. Протягом трьох років команда кіностудії "Диво" об'їхала тисячі кілометрів України зі сходу на захід, із півночі на південь – та відзняли документальне кіно "Ткацький шлях".

У фільмі розповідають про види українського народного ткацтва, техніки цього ремесла та майстрів, які зберігають і передають цей вид народної творчості від покоління до покоління. Стрічка складається з восьми епізодів, кожен із яких розповідає про виріб народного ткацтва.

За словами режисерки фільму Лесі Воронюк, документальну роботу створили, щоб розповісти українцям про власну культурну спадщину і зберегти передачу знання про ткацтво між поколіннями.

Телепрем'єра документального кіно відбудеться 6 січня, на Святвечір, о 16:30 у телеефірі "5 каналу".

"Основна ідея – це показати різноманіття українського народного ткацтва. Тобто килими, ткані, рушники, горбатки, плахти, гуні. Все, що було створено протягом багатьох століть, ми вирішили зібрати в одній стрічці та показати, нагадати українцям, наскільки ми маємо багату культурну спадщину. Але через те, що наше життя переходить в мегаполіси, у великі міста, ми втрачаємо дуже багато знань", – розповіла Леся Воронюк.

Попередній матеріал
Депутати запропонували легалізувати коноплю в Україні
Наступний матеріал
КСУ видав нову заяву щодо указу Зеленського про відсторонення Тупицького
Теги:
Loading...