Брати Гадюкіни
Брати Гадюкіни gady.com.ua

"Сміх і гріх": "Брати Гадюкіни" презентують новий альбом у Києві

  Читайте по-русски
  "Життєвий дорослий альбом дорослих мужчин", як кажуть учасники гурту

  3 грудня "Брати Гадюкіни" презентують свій новий альбом "Сміх і Гріх" у Caribbean Club у Києві.
  Альбом міститиме 12 пісень та 3 бонус-треки. Вже відбулися прем’єри композицій "Крав", "Франкенштейн/Oh My Love" , "Сафарі", "Сивина в бороду", "Хто ти?", "Підкаблучник" та "Біжу по граблях".

  "Брати Гадюкіни" подорослішали. У новому альбомі – погляд очима шляхетних розбишак на події сьогодення, на світ, який люди створюють самі. Безліч образів, безліч думок та історій – на презентації буде час розбиратись, що і як.

  Учасники гурту про новий альбом:

  Ігор Мельничук: "Шо тут говорити? Просто слухайте. Маленькі історії про велику Любов. До вас".

  Павло Крахмальов: "Уявіть, що Сміх і Гріх – це подружжя. Вони весь час разом і все роблять разом, а потім і діти в них народжуються в Гріху, але Смішні (і розумні, як вони на то сподіваються). Коротше, жизнь у них цікава і різноманітна! Так само, як і у нас".

  Михайло Лундін: "Життєвий дорослий альбом дорослих мужчин. Повністю відповідає своїй назві. Альбом записаний на хорошій студії з новим саундом і зовсім іншою технікою звуку".

  Легенди українського року "Брати Гадюкіни" щойно відсвяткували 30-річчя. "Гади" з’явилися на зламі епох, у 1988 році. Творчість цих розбишак зі Львова стала фундаментом, на якому почала розвиватися українська рок-музика. Брати – це панк, блюз, реґі, фольк, рок-н-рол, галицький колорит, тотальний стьоб та запальний драйв. Це безліч концертів та фестивалів по всьому світу.
  За час свого існування музиканти записали 5 студійних альбомів, 4 концертних альбоми та 2 збірки хітів, серед яких Файне місто Тернопіль, Наркомани на городі, Було не любити, 117 стаття, Звьоздочка моя, Дівчина з Коломиї, Жовті стрічки, Карпати та інші.

  Попередній матеріал
  У світі рекордно дорожчає кава – причини
  Наступний матеріал
  ДТП з дитячим омбудсменом: водій мікроавтобуса вперше прокоментував інцидент