Час. Підсумки тижня
Час. Підсумки тижня 5 канал

Оновлені "Підсумки тижня" на "5 каналі"

  У неділю, 21 січня, о 18:00 "5 канал" презентує оновлений інформаційно-аналітичний тижневик "Час. Підсумки тижня". Ведучий – Віталій Гайдукевич

  Відтепер щонеділі о 18:00 Віталій Гайдукевич у прямому ефірі "Часу. Підсумків тижня"  першим серед усіх українських інформаційно-аналітичних тижневиків прискіпливо аналізуватиме минулий тиждень для кращого розуміння тижня наступного.

  Збільшився хронометраж випуску програми. Починаючи з цього тижня – до уваги глядачів – цілих 40 хвилин якісної аналітики. Лише найголовніші та найвагоміші події, які відбулися за тиждень. Неупереджено, докладно, глибоко, не без іронії очима редакції програми про те, що сколихнуло Україну та світ протягом тижня. Події державного значення, ексклюзивні розслідування та найяскравіші моменти останніх семи днів розкриватимуться журналістами програми відверто і без недомовок.

  Окрім цього, Віталій Гайдукевич матиме можливість запрошувати у програму гостя, який професійно у прямому ефірі коментуватиме топ-теми тижня. Першим до студії «Часу. Підсумків тижня» завітає Георгій Тука, який разом з ведучим перегляне підготовлені редакцією програми сюжети та прокоментує найрезонансніші події цього тижня, зокрема, ухвалення закону про деокупацію Донбасу та проблеми з мобільним зв’язком в ОРДЛО.

                    Віталій Гайдукевич, автор та ведучий тижневика: "Більше ефірного часу – це більше можливостей. Для редакції - робити на 1 матеріал більше, для журналістів - мати більше часу на розкриття теми сюжету, для ведучого - мати в студії гостя, який у прямому ефірі коментуватиме ключові проблеми тижня".

  Дивіться щонеділі о 18:00 на "5 каналі" оновлений інформаційно-аналітичний тижневик "Час. Підсумки тижня" та першими підбивайте підсумки тижня разом з Першим Українським Інформаційним каналом.

  Попередній матеріал
  У Карпатах групу туристів накрило лавиною
  Наступний матеріал
  Внаслідок нападу на готель у Кабулі загинув громадянин України – МЗС
  Loading...

  Від "Один вдома" до "Бетмена": Kyiv Fantastic Orchestra у столиці зіграє музику світових кінохітів

  "Те, що треба у зимові дні", або 200 фотошедеврів: у Дніпрі відкриється масштабна фотовиставка

  Абсолютно нова версія "Графині Маріци" на сцені Національної оперети України

  Сучасне втілення "Севільський цирульник" на сцені Національної оперети України

  "Голос Різдва": у Києві ансамбль скрипалів заграє особливі авторські твори

  365 днів і ночей 2017-го: Дивіться час підсумків року на "5 каналі"