5 канал

365 днів і ночей 2017-го: Дивіться час підсумків року на "5 каналі"

У неділю, 31 грудня, "5 канал" підіб'є підсумки року, що минає, присвятивши ефір найважливішим подіям, які сколихнули Україну у 2017-му, та подарує своїм глядачам концерт Легендарного Стінга

Хто не пам’ятає минулого, ризикує повторити його знову. Яким був 2017 рік? 365 днів і ночей. Злети та падіння, успіхи та невдачі, надії, поразки та перемоги. Нові шанси та нові герої. З часом зітруться фарби, але у день між минулим і майбутнім "5 канал" підіб'є підсумки – пригадає темні та світлі, але точно - найяскравіші - кадри минулого року.

Протягом дня завдяки прямим включенням з різних куточків світу глядачі 5-го  щогодини матимуть змогу зустрічати Новий рік з новою країною.

О 18:10 Валентин Трохимчук разом з редакцією проекту "Велика політика" підсумують ключові геополітичні події і тренди року та проаналізують місце України на політичній карті світу.

О 19:25 Ольга Калиновська у своїх "Невигаданих історіях" розповість про перший екіпаж Ан-124-го, який 35 років тому вперше підіймав цього гіганта у небо. Покаже, як через стільки років екіпаж "Руслана" майже у повному складі знову піднявся у небо, та які почуття їх сколихнули тоді й нині.

О 20:10 на святкове "Рандеву" до Яніни Соколової завітає відомий співак Олег Винник, який розповість, у чому феномен його популярності, чи  відчуває відповідальність перед українськими жінками, а також відкриє таємницю, з ким все-таки п'є вино Ніно. 

О 21:00 "Час. Підсумки тижня" разом з Віталієм Гайдукевичем відтворять хронологію подій 2017-го, проаналізувавши рік, що минув. 12 історій, в яких редакція програми спробувала зібрати те, що впливало на наше з Вами життя. Те, чим ми обурювалися, тішилися, захоплювалися. 12 історій про нас і світ довкола нас.

Рівно опівночі на "5 каналі" заспіває легендарний Sting. Він створює магічну музику. За його плечима понад 100 мільйонів проданих альбомів. 16 премій Греммі та Зала слави рок-н-ролу. У перші хвилини нового року на глядачів 5-го чекає якісний звук у супроводі королівського симфонічного оркестру.

Зустрічайте свята з "5 каналом" та поєднайте у новорічну ніч якісну аналітику з вибуховим рок-н-ролом.

Прес-служба "5 каналу",

контактний телефон: 351-77-20

Попередній матеріал
Оновлений прогноз погоди від синоптиків на 31 грудня – 1 січня
Наступний матеріал
У Швеції вперше запустили безпілотні пасажирські автобуси
Loading...