"Те, що треба у зимові дні", або 200 фотошедеврів: у Дніпрі відкриється масштабна фотовиставка

Дні "Дня" відкриті джерела
У п'ятницю, 19 січня, у Дніпрі стартують Дні "Дня" за участі Лариси Івшиної. Це вже не перша культурна подія за участі газети, що відбудеться на найкращому презентаційному майданчику в Дніпрі – у Музеї українського живопису

І минулого, і позаминулого року масштабну фотовиставку "Дня" відвідали тисячі жителів міста та області – освітяни, школярі та студенти, діячі культури та інтелігенція, просто небайдужі до фотомистецтва, української історії та культури громадяни.

Цьогоріч у Дніпрі буде представлено 200 найкращих світлин ХІХ Міжнародного фотоконкурсу "Дня". Торік багато фотографів надіслали цілі серії робіт – від есе до фотодрам. Низка світлин була присвячена бійцям, що боронять країну в АТО. Таких емоційних і талановитих знімків на фотовиставці багато – все це варто побачити власними очима, аби відчути пульс нашого непростого, але героїчного часу.

Кожного року фотомоніторинг найважливіших подій редакція газети "День" об’єднує загальною назвою-лейтмотивом. Фотовиставка "Дня"-2017" – це "Фото-Синтез". У слові "фотосинтез" – глибокий сенс.

"Сонячне проміння потрапляє в хлорофілові зерна рослин, і у взаємодії з вуглекислим газом і водою виникає все живе. Це справді найбільше чудо творчості. Без нього не було б життя на Землі, – каже головний редактор "Дня" Лариса Івшина. – Тож виставка-фотосинтез допомагає боротися з "суспільним авітамінозом", синтезує радість та енергію. Нас цікавить усе, що виробляє "кисень" для суспільства. І ми "відкриваємо" такий погляд".

Дні "Дня"
Дні "Дня"відкриті джерела

"Ми з нетерпінням чекаємо відкриття фотовиставки газети "День". Це, безумовно, знакова подія у культурному житті нашого міста та музею. Минулого року фотовиставку відвідали тисячі людей, що підвищує й наш рейтинг. Якість фото, що ми побачили, вражає. Це стосується не тільки техніки фотографії, а й, насамперед, емоційної та психологічної складової. Сподіваємось, що популярність фотовиставки газети "День" зростатиме, і цього року відвідувачів буде ще більше", – ділиться передчуттями директор Музею українського живопису Сергій БУРБЕЛО.

Формат Днів "Дня" передбачає не лише перегляд фоторобіт, але й змістовне та цікаве спілкування.

19 січня о 14-й годині у Музеї українського живопису почнеться зустріч головного редактора "Дня" Лариси Івшиної з "живою" громадою Дніпра. У рамках діалогу буде порезентують нову книгу з Бібліотеки газети "День", яка вже стала бестселером, – "Корона, або Спадщина Королівства Руського". Загалом у Лариси Олексіївни у Дніпрі – насичений медійний графік, за яким можна слідкувати на Facebook-сторінці.

Урочисте відкриття XIX Міжнародної фотовиставки "День"-2017 відбудеться о 16:00 п'ятниці, 19 січня, у Музеї українського живопису у Дніпрі. Серед поважних гостей події очікується й міський голова Дніпра Борис Філатов. Він переконаний, що подібні культурні події мають перебувати у центрі уваги місцевої громадськості.

"Запрошую городян відвідати XIX Міжнародну фотовиставку "День"–2017, – каже Борис Філатов. – Усі знакові події року, що минув, ви зможете побачити на світлинах талановитих фотографів із усієї країни. Уже третій рік поспіль цей проект – бажаний гість у Дніпрі. І ці фото – справді те, що треба у холодні зимові дні".

Під час відкриття заходу планується передати книги "Корона, або Спадщина Королівства Руського" до бібліотек і шкіл міста.

Завітайте о 14:00 19 січня у Музей українського живопису (Троїцька площа, 5а). Експозиція буде відкрита на третьому поверсі. Загалом же виставка працюватиме до 2 лютого. Вхід – вільний.

Попередній матеріал
80 років з дня народження Василя Стуса: маловідомі факти з життя незламного поета
Наступний матеріал
Запалена "трійця", голуби, крижана ополонка: найцікавіші обряди Водохреще
Теги:
Loading...