Фото з події
Фото з події відкриті джерела

Медіа-толока 2024: "Україна на шляху до Перемоги та ЄС"

Читайте по-русски
Мета заходу – консолідація потенціалу креативної спільноти України

У Києві зібрались більше ста медійників, блогерів та креативних особистостей в Coworking "G.N.R.T.R" на першу Всеукраїнську Медіа-толоку.

Мета заходу – консолідація потенціалу креативної спільноти України заради розвитку та розбудови країни, налагодження обміну досвідом та інформацією, пошук конструктивного розв'язання проблем, з якими стикаються блогери та медійники та опіньйон-лідери.

Цій події передували заходи "МЕДІА-ТОЛОКИ" у містах-обласних центрах України. Організатори в регіонах зустріли неймовірну кількість креативних, молодих, амбітних та медійних особистостей, які потребують обмінюватись досвідом і залучатись до загальноукраїнських і європейських програм. Комунікаційна платформа має на меті об'єднати зусилля українських лідерів громадської думки задля єднання для Перемоги та вступу до ЄС.

Медіа-толока у Києві була присвячена Дням Європи в Україні і складалась з дискусій та нетворкінгів.

Подія відкрилась круглим столом "Які є можливості розвитку для українських медійників, блогерів та креативних особистостей на шляху України до Перемоги та ЄС", обговорили актуальні питання євроінтеграції, підтримки громадських ініціатив та розвитку креативних особистостей. Велику увагу приділили проблемам протидії фейкам, ворожих ІПСО та підвищення медіаграмотності користувачів соціальних мереж.

Потім учасники продовжили роботу у форматі нетворкінгів, де йшлося про колаборацію з блогерами, журналістами та креативним бізнесом, про штучний інтелект, копірайтінг та фактчекінг, а також про досвід блогерів, учасників Інфлюенсер тура у програмі ЄС EU NEIGHBOURS east.

В заході взяли участь представники профільних проєктів, які впроваджуються за підтримки ЄС. Координаторка сектору Представництва ЄС в Україні, пані Дженні Лундмарк зазначила: "Європейський Союз пишається тим, що надає потужну підтримку громадянському суспільству та медіа, які є двигуном реформ в Україні. Попри повномасштабну війну, що триває, Україна та її громадяни демонструють фантастичну мужність, захищаючи і водночас змінюючи країну. ЄС стоїть пліч-о-пліч з Україною та її громадянським суспільством й надалі
надаватиме як фінансову, так і технічну підтримку, аби уможливити реалізацію багатьох послуг, що їх виконує громадянське суспільство по всій Україні. Послідовні реформи, підтримані громадянським суспільством та медіа, прокладуть шлях приєднання України до ЄС. Разом діємо!".

Учасникам зустрічі було представлено комунікаційну кампанію про підтримку Європейським Союзом громадянського суспільства та незалежних медіа України в час війни "Разом діємо".

Заступник Міністра культури та інформаційної політики України з питань європейської інтеграції Тарас Шевченко запевнив учасників у підтримці  культурних та креативних ініціатив та запросив до участі у програмах.

"Ми дуже цінуємо те, що ви робите. Це надзвичайно важлива робота – об'єднувати, підсилювати, давати можливості", – зазначив Тарас Шевченко.

Ресурсні можливості підтримки та розвитку для креативних особистостей і громадських
організацій презентували:

  • Міністерство культури та інформаційної політики України;
  • Національне бюро програми ЄС "Креативна Європа" в Україні;
  • ГО "Інтерньюз-Україна";
  • ГО ІСАР Єднання.

Медіа-партнером ініціативи "Медіа-толока у Києві" виступив 5 канал.

Від імені організаторів Всеукраїнської ініціативи "Медіа-толока" Віктор Бронюк (лідер музичного гурту "ТІК") та Анфілов Руслан (голова ради Української ліги блогерів і трендмейкерів) запросили учасників до реалізації спільних суспільнокорисних проектів та анонсували початок європейської інформаційно-освітньої кампанії для медійників, блогерів та креативних особистостей, що стартуватиме у червні 2024 року.

Попередній матеріал
Серед активістів немає згоди щодо майбутнього урочища Китаїв: розсудити мають науковці й Мінкульт
Наступний матеріал
1400 рашистських шкварок: втрати ворога за 19 травня
Loading...