Фото-виставка
Фото-виставка day.kiev.ua

Газета "День" готує "антидепресанти" – нову фотовиставку та глянцевий додаток

  На фото-виставці буде представлено поглад-антидепресанд, який допоможе побороти "суспільний авітаміноз"

  Щороку в середині осені читачі, друзі й партнери "Дня" перебувають в очікуванні свята. Свята як нового імпульсу для думання, дій і творення. Такою завжди є фотовиставка нашої газети, яка формується з найкращих робіт Міжнародного фотоконкурсу, цьогоріч уже дев’ятнадцятого! Зараз ми говоримо про неї як "Фото-Синтез"  бо представимо свіжий погляд-антидепресант. Такий, що, за словами головного редактора Лариси Івшиної, допомагає боротися з "суспільним авітамінозом", синтезує радість та енергію. Невипадково основним кольором нашого заходу ми обрали "золотий лайм"  він не просто модний, а «заряджений» позитивом. Відтак нас цікавить усе, що виробляє "кисень" для суспільства. І ми покажемо вам такий погляд на Фотовиставці "День"-2017, що триватиме вже з 28 жовтня у столичній галереї "Лавра". А також  "екстракт" свіжих ідей для "глобального подолання" депресії та негативу, у тому числі і через фото,  у нашому наступному випуску журналу "Маршрут №1", що буде приурочений до відкриття Фотовиставки.

  Просто в ці дні редакційне журі проводить остаточний відбір світлин, що надійшли від понад 200 авторів з різних куточків країни. До речі, всі, хто любить і цінує наш фотоконкурс, можете долучитися до кола партнерів і підтримати найкращих авторів робіт власними відзнаками.

  За детальною інформацією звертайтеся до директора агентства маркетингу «Дня» Олександра Мельникова (044) 303 96 21, ел. адреса [email protected]

   

  Попередній матеріал
  Нова формула ціноутворення: у Кабміні знають, як уникнути подорожчання газу для населення
  Наступний матеріал
  "Відвертий цинізм": МЗС України оцінило скандальну заяву Земана щодо "торгів по Криму"
  Теги:
  Loading...
  У столиці відкрилась масштабна виставка "Зброя і безпека" – перші фото

  У столиці відкрилась масштабна виставка "Зброя і безпека" – перші фото

  "Жодної магії": як у Києві з'явились сови, пави та ельфійська хатка – ФОТО

  "Жодної магії": як у Києві з'явились сови, пави та ельфійська хатка – ФОТО

  "Сумні кицьки": незабутні мордочки на столичній виставці котів – ФОТО

  "Сумні кицьки": незабутні мордочки на столичній виставці котів – ФОТО