Autism Friendly Space
Autism Friendly Space Autism Friendly Space

Дасть змогу залучати від 2% додаткових клієнтів щомісяця: підприємці можуть навчитися обслуговувати людей з аутизмом завдяки програмі "Autism Friendly Space"

Читайте по-русски
Аутизм та аутичні риси зустрічаються у 1 з 54 людей

Триває набір на безкоштовну програму "Autism Friendly Space" (AFS) від Асоціації "Child.ua" для стоматологій та перукарень, які хочуть навчитися обслуговувати клієнтів з аутизмом. За словами організаторів, ця програма допоможе громадам стати обізнаними в аутизмі, бізнесам – розвинути клієнтську базу та вийти на новий рівень, а людям з аутизмом – стати більш видимими в суспільстві. 

За даними Центру по контролю і профілактиці захворювань (США) аутизм та аутичні риси зустрічаються у 1 з 54 людей. Люди з аутизмом – це великий сегмент потенційних клієнтів сервісних та продуктових компаній, таких  як перукарні, стоматології, заклади харчування, магазини, освітні та розважальні центри та ін. За оцінками AFS, щомісяця кожна стоматологія та перукарня втрачає щонайменше 2% таких нових клієнтів.

"Люди з аутизмом трохи інакше сприймають навколишній світ і їм потрібні певні умови. Після того, як працівники компаній проходять у нас тренінг, вони отримують всі необхідні навички для обслуговування клієнтів з аутизмом. Ми зі свого боку всіляко рекламуємо такі компанії та направляємо до них відвідувачів з аутизмом", – говорить керівниця програми "Autism Friendly Space" від Асоціації "Child.ua" Ганна Давиденко.

Autism Friendly Space
Autism Friendly SpaceAutism Friendly Space

Глобальний звіт про корпоративну соціальну відповідальність (The Nielsen Global Survey of Corporate Social Responsibility and Sustainability) стверджує, що 68% українських покупців повертаються до продавців, які мають соціальні ініціативи. За словами Анни Давиденко, компанії, які почали працювати з клієнтами з аутизмом, отримують схвальні відгуки та підвищили лояльність існуючих клієнтів мінімум на 40%. "Крім того, важливо, що кожен український бізнес зі сфери послуг, який відкриває свої двері для людей з аутизмом, долучається до кращих європейських практик, виходить на вищий рівень обслуговування та допомагає будувати інклюзивну громаду. Тобто сприяє розвитку нашого суспільства, створенню інклюзивних умов - умов, які зручні всім", – зазначає керівниця програми AFS.

Після проходження безкоштовного тренінгу, який відбудеться у грудні 2020 року та січні 2021 року, стоматологічні клініки та салони краси отримають спеціальне обладнання, сертифікат дружньої до аутизму компанії, статус соціально-відповідального бізнесу, а також розміщення на спеціалізованій інтерактивній карті "Autism Friendly Space".

Карта об’єднує українські заклади, які готові приймати клієнтів з аутизмом. Карта допомагає сім'ям,  в яких є люди з аутизмом, знайти якісні послуги в своєму оточенні.

Долучитись до програми можуть стоматології та перукарні з усіх регіонів України, звернувшись за номером +38050 418 2825 .Деталі за посиланням у відео.

Для довідки:

Програма "AUTISM FRIENDLY SPACE" (AFS) – ініційована Асоціаціацією міжнародних та всеукраїнських громадських організацій "Child.ua" та спрямована на створення дружнього простору до людей з аутизмом. Щорічно в рамках програми реалізується близько 30 проектів.

У грудні 2020-січні 2021 року AFS за підтримки Zagoriy Foundation проводить дві навчальні програми для стоматологій та перукарень, які дозволять обслуговувати клієнтів з розладами аутистичного спектра.

 

Попередній матеріал
У світі зафіксовано майже 58 мільйоні випадків коронавірусу
Наступний матеріал
У Києві за добу виявили 1213 хворих на коронавірус
Теги:
Loading...