бійці_протез 5.ua

Троє українських військових відправилися до Італії на протезування

Тамтешня фірма має виготовити для них протези рук.

Роботу оплачує український уряд. Більш як 3 млн грн виділили з держбюджету для бійців. Це перший досвід роботи з італійською компанією. Раніше на протезування бійці їздили до Німеччини. Якщо ж цього разу учасники АТО будуть задоволені результатом, тоді їхні побратими також зможуть скористатися такою можливістю. І отримати сучасний якісний протез, який максимально наближений за функціями до руки. В Італії бійці пробудуть два тижні, після чого, сподіваються, можуть повернутися до повноцінного життя.

"Обійнятися, з кимось привітатися, я якось відвик вже", - говорить військовослужбовець батальйону "Полтавщина" МВС Олександр Піддубний.

"Зробити протез і повернутися в батальйон, якщо Бог дасть", - зазначив військовослужбовець 17-го мотопіхотного батальйону Андрій Шараєнко. На питання журналістів чи дійсно Андрій хоче повертатися до зони АТО, боєць відповів, що дійсно хоче, бо війна ж не закінчилася.

"Два дні тому урядом прийнято рішення, і це дуже високий показник, сума протезування на одну кінцівку збільшена до 2 млн 107 тис. і це дасть можливість всіх бійців, які потребують високотехнологічні протези, відправити їх закордон, щоб вони їх отримали вже цього року", - повідомив голова державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО Артур Дерев'янко.

Нагадаємо, вісьмох тяжкопоранених вояків відправили літаком на лікування до Німеччини, а саме у Берлін та Гамбург.

Попередній матеріал
Македонія оголосила на частині території надзвичайний стан через збільшення кількості мігрантів
Наступний матеріал
На Одещині засудили зловмисника, який виготовляв бомби
Теги:
Loading...