фото Тwitter / Sergey Ponomarev

У Слов’янську терористи показали журналістам іноземних заручників

  Терористи у Слов’янську виставили на загальний огляд представників захопленої версифікаційної місії ОБСЄ. Вони провели т.зв. прес-конференцію, на яку їх доправили озброєні автоматами бойовики у масках і бронежилетах. Про хід події повідомляють міжнародні журналісти у Twitter.


  Під час цього дійства полонений німецький полковник Аксель Шнайдер розповів, що вони зовсім не є заручниками, а ледве не почесними гостями самопроголошеного "мера" Слов’янська В'ячеслава Пономарьова, однак коли і за яких умов їх відпустять з "гостин" – не уявляє. Також оглядачі запевнили, що перебувають у хороших умовах і не нарікають на здоров’я, але підкреслили – вони не шпигуни, не мають розвідувальної техніки та захищені міжнародно-визнаним дипломатичним статусом. .

  Заручник повідомив, що їхню групу захопили – чи то пак, "запросили в гості" – за 4 кілометри від Слов’янська по дорозі в Донецьк. Наміру заїжджати до захопленого терористами міста у них не було. Також він чомусь звернув увагу на те, як його вразила бідність, у якій доводиться жити мешканцям Слов’янська.

  За озвученою журналістам версією, на запропоновану терористами прес-конференцію "гості"-заручники погодились тому, що захотіли, щоб їх побачили члени їхніх родин. Своє викрадення самі полонені називають "політичним актом". Також вони декларували готовність ретранслювати "позицію" самопроголошеного "мера" Слов’янська і його поплічників широкому загалу.

  Тим часом, сам ватажок терористів Вʼячеслав Пономарьов заявив, що викрадені військові експерти ОБСЄ таки є військовополоненими. "У нашому місті, де склалася воєнна ситуація, будь-який військовий персонал, який не має нашого дозволу, вважається військовополоненим", – цитує його слова радіо "Свобода".

  Нагадаємо, представники ОБСЄ були захоплені 25 квітня на в'їзді в Слов'янськ з боку Краматорська. Серед пасажирів автобусу були 7 представників ОБСЄ, 5 представників Збройних сил України і водій. Зараз розпочались переговори терористів з посередниками ОБСЄ, які прибули до міста визволяти колег. 
  Попередній матеріал
  На тлі подій в Україні Китай посилює боротьбу з терористами і сепаратистами
  Наступний матеріал
  У Харкові сепаратисти сплюндрували прапор України - міліція не заважала
  Теги:
  Loading...