фото navoine.ru

На тлі подій в Україні Китай посилює боротьбу з терористами і сепаратистами

  Голова КНР, генсек Компартії Китаю і голова Центральної військової ради Сі Цзіньпін підкреслив рішучість не допустити жодних проявів тероризму і сепаратизму, оскільки вони несуть безпосередню загрозу національній безпеці і соціальній стабільності в країні. Про це, як повідомляє "", китайський керівник заявив напередодні на 14-му семінарі Політбюро ЦК КПК в Пекіні.


  "Це боротьба за єдність Батьківщини, громадський спокій і народне щастя... Необхідно вжити найрішучіші заходи для того, щоб не дати терористам розперезатися", – сказав Сі Цзіньпін. Він висловив побажання залучити до антитерористичної системи народні маси, ви слідом чого стане ситуація, коли "терорист як щур перебігає вулицю, а кожен кричить "Бий його!"".

  Крім того, важливо, за його словами, посилити роботу з протидії сепаратизму. Не натякаючи конкретно на дії путінських шпигунів в Україні, він, проте, закликав згуртувати багатонаціональний китайський народ і не допустити, щоб "сили ззовні і всередині країни використовували національне питання в розкольницькій діяльності".

  Ці кроки Сі Цзіньпін обґрунтував тим, що в умовах нової обстановки ростуть нові загрози і виклики для національної безпеки і соціальної стабільності в країні.
  Попередній матеріал
  В Одесі палає склад з хімікатами
  Наступний матеріал
  У Слов’янську терористи показали журналістам іноземних заручників